Akce/Nabídka:

Vážení gurmáni, v našem řeznictví najdete vždy velký výběr steakového masa a Bio masa od našich farmářů.

Z provozních důvodů je naše řeznictví ZAVŘENO. Příjmáme pouze on-line objednávky z e-shopu, emailem na meatmarket@email.cz nebo telefonické objednávky. Děkujeme za pochopení.

První gurmánské řeznictví

Presto Meat Market pražském Karlíně nabízí spojení originální gastronomie a moderní řeznické technologie.

Máte rádi maso a steaky? Hledáte, kde nakupovat hovězí a vepřové maso z domácích farem? Jsme tu pro vás ve zcela originálním spojení profesionálního kuchaře a špičkového řezníka. Vždy vám rádi poradíme jak zakoupené delikatesy uvařit. Nabízíme široký sortiment bio hovězího, vepřového i jehněčího masa z domácích farem. Naší specialitou jsou steaková masa nejrůznějších řezů a domácí výroba, ale najdete u nás také drůbež či uzeniny od pečlivě vybraných dodavatelů.

Při nákupu vám rádi pomůžeme. Společně vybereme nejvhodnější druh a řez masa a poradíme ohledně úpravy. Vybranou část můžeme přímo před vámi naložit do marinády a vakuově zabalit. Maso si u nás můžete také objednat předem a my ho připravíme, naložíme a přivezeme, kam budete potřebovat.O našem karlínském řeznictví

Jsme nová nastupující generace producentů masa, přicházíme v plné zbroji informací z moderní gastronomie a naší specializací je příprava masa a steaků pro konečného spotřebitele. Proto jsme se rozhodli založit firmu: rychlý - obchod - masem. Situace okolo evropské krize nás donutila se přizpůsobit tlaku moderní doby, a proto přicházíme s myšlenkou jak nejlépe usnadnit přípravu našich pokrmů a pozvednout tak maso a jeho prodej na vyšší úroveň. Naší zárukou je kvalita, kterou jsme připraveni servírovat do vašich domácností. Naším přáním je měnit vaše gastronomické zážitky v nezapomenutelné.

Mnohaleté zkušenosti ze zahraničí nás navádí, jak dostat mezi tradiční české vepřové také americký T-bone, nebo jehněčí kotletky, a víme, že mnoho z vás takovou zkušenost má taky, ale nemáte možnost si takové maso běžně nakupovat. Proto jsme zde pro vás od úterý do soboty plnit všechna vaše přání.

prodejna masa praha
  • maso
  • steaky

Navšivte nás na facebooku a dozvíte se více


Recepty, návody a tipy

Zde neleznete recepty, které si můžete připravit z našich čerstvých surovin.
Dále pak návody, kuchařské triky a tipy na přípravu.
Další recepty najdete i na našich stránkách:
www.KURZYVARENI.cz

Navšivte nás na facebooku a dozvíte se více


Budeme rádi když nám napíšete

Napište nám

Zpráva byla úspěšně odeslána! Brzy se Vám ozveme.

Newsletter

Byli jste úspěšně přihlášeni k odběru!

Budem také rádi pokud si nás
přidáte na facebooku do přátel

  • Facebook reznictvi presto